Titles you rated
PluribusRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 2.5
Atlanta Season 2Rated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Warrior Nun Season 2Rated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.0