Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Tomb of the RiverRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5