Titles you rated
MashleRated ★ 2.5- A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
The Royal TutorRated ★ 3.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 2.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.5
Log HorizonRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.5- CharlotteRated ★ 3.5
- The World God Only KnowsRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5