Titles you rated
Modern TimesRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0