Series
Ratings
22
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 3.5
- UMA GAMERated ★ 1.5
Crime SceneRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.0