Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SaltburnRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Love at First SightRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
PersuasionRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
DriveRated ★ 4.0