Movies
Ratings
233
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
InvictusRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 2.5
JumperRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 2.0
FelonRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
ChloeRated ★ 2.0