Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 0.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 0.5
Blade RunnerRated ★ 3.5