Movies
Ratings
122
Pom PokoRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
OctopussyRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0