Series
Ratings
10
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0