Titles you rated
Stuck in LoveRated ★ 5.0
Last NightRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
What IfRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.5
She's the ManRated ★ 1.5
13 Going on 30Rated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 1.5
The ProposalRated ★ 3.0
Bad TeacherRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 2.5