Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
A Cat in ParisRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
CadaverRated ★ 1.0
The Third MurderRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
It's Not MeRated ★ 3.0
Arabian Nights: Volume 3, The Enchanted OneRated ★ 4.0
ItaewonRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0