Movies
Ratings
137
The CroodsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The English PatientRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.0