Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 5.0