Movies
Ratings
40
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0