Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
American UltraRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
UnfriendedRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
OuijaRated ★ 2.0
The GunmanRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
MortdecaiRated ★ 1.0