Movies
Ratings
148
The Wolf HouseRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.0
Caught by the TidesRated ★ 4.0
StarletRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 2.5
Certain WomenRated ★ 4.5
Mysterious SkinRated ★ 3.5
PulseRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 3.0
BorderRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 5.0
The BalconettesRated ★ 2.0
QueerRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0