Movies
Ratings
71
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0