Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5