Movies
Ratings
873
DownsizingRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5