Movies
Ratings
378
The Maze RunnerRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.5- As the Gods WillRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5