Titles you rated
Coup de ChanceRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Battle of AlgiersRated ★ 4.0
Soundtrack to a Coup d'ÉtatRated ★ 4.0
No Other LandRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 4.5
The Seventh SealRated ★ 4.0
Petite MamanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0