Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Born to DanceRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0