Movies
Ratings
20
The King's SpeechRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0