Series
Ratings
77
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0