Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0