Titles you rated
EpitaphRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
RioRated ★ 2.5
BraveRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0