Series
Ratings
549
LimitlessRated ★ 1.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 1.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 0.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 0.5
Hawaii Five-0Rated ★ 0.5
Sailor Moon Sailor StarsRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 0.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 0.5
Mobile Suit GundamRated ★ 0.5