Titles you rated
Tamra IslandRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5