Titles you rated
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Reversal of FortuneRated ★ 3.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.0
The Fox FamilyRated ★ 2.0
The RestlessRated ★ 2.0
The Brothers GrimmRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 3.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
InkheartRated ★ 2.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.0
Red Riding HoodRated ★ 2.0
BladeRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0