Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
ChaplinRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
StreetDance 3DRated ★ 5.0
Penny PinchersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0