Movies
Ratings
317
LimitlessRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 3.5
MunichRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0