Series
Ratings
27
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 3.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0- 탱구와 울라숑Rated ★ 4.0
- Hey Yo YorangRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5