Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5