Titles you rated
Despicable MeRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.0
A Street Cat Named BobRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5