Movies
Ratings
24
HannaRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0