Titles you rated
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
- NoiseRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0