Movies
Ratings
209
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 1.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.5
The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and DisappearedRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5