Titles you rated
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0