Titles you rated
- MugongjokguoejeonRated ★ 2.0
If In Love Like ThemRated ★ 1.5- I Am HappyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in SaengchoriRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.5- Iron LadyRated ★ 2.0
Something About 1%Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 2.0- Cupid FactoryRated ★ 4.5
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0- SoulmateRated ★ 3.0
- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
Go OnRated ★ 2.0