Titles you rated
No MercyRated ★ 5.0- SawRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
CubeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0