Titles you rated
DolittleRated ★ 3.0
ManokRated ★ 4.0
Joy RideRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
RenfieldRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Below Her MouthRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Brad's StatusRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Bo Burnham: InsideRated ★ 2.0
Bo Burnham: Make HappyRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 4.0