Movies
Ratings
22 Now You See MeRated ★ 5.0 Now You See MeRated ★ 5.0
 Sin CityRated ★ 3.0 Sin CityRated ★ 3.0
 Rush HourRated ★ 5.0 Rush HourRated ★ 5.0
 Taken 2Rated ★ 5.0 Taken 2Rated ★ 5.0
 The IntouchablesRated ★ 5.0 The IntouchablesRated ★ 5.0
 In TimeRated ★ 5.0 In TimeRated ★ 5.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 5.0 Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
 WantedRated ★ 5.0 WantedRated ★ 5.0
 Iron ManRated ★ 4.0 Iron ManRated ★ 4.0
 My Name Is KhanRated ★ 5.0 My Name Is KhanRated ★ 5.0
 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
 QuickRated ★ 3.0 QuickRated ★ 3.0
 28 Days LaterRated ★ 4.0 28 Days LaterRated ★ 4.0
 SunflowerRated ★ 5.0 SunflowerRated ★ 5.0
 The ThievesRated ★ 3.0 The ThievesRated ★ 3.0
 HancockRated ★ 4.0 HancockRated ★ 4.0
 The Man from NowhereRated ★ 5.0 The Man from NowhereRated ★ 5.0
 OnceRated ★ 4.0 OnceRated ★ 4.0
 Death Note: The Last NameRated ★ 2.0 Death Note: The Last NameRated ★ 2.0