Movies
Ratings
129
You Are My SunshineRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 1.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 1.0
Independence DayRated ★ 1.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 4.0
BambiRated ★ 1.0
ExamRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.0
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 2.0