Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- 다찌마와 LeeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
HungerRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0