Series
Ratings
123
Comedy Big LeagueRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
JTBC LectureRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 3.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0