Movies
Ratings
609
CarterRated ★ 0.5
After YangRated ★ 5.0
The Gray ManRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0