Titles you rated
MaidRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.0
CircleRated ★ 3.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0