Movies
Ratings
446
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
September 5Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Waltz with BashirRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Just RememberingRated ★ 3.0
UndineRated ★ 3.5
AfireRated ★ 4.5
NebraskaRated ★ 4.5
In Her RoomRated ★ 3.0
SplitsvilleRated ★ 3.5
Caught StealingRated ★ 3.5
Love NonethelessRated ★ 2.5
HappeningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Sayonara, GirlsRated ★ 3.5
A BalanceRated ★ 3.5
April, Come She WillRated ★ 3.0
A ManRated ★ 3.5