Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5